Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
KOVANI OGRADI

KOVANI OGRADI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.08.2015

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2015

Цена:По договор

Струга
 

Објавен на: 09.08.2015
Betrayal of Angel

масло на платно 100x70 cm

Цена:2.000 €

Богданци
 

Објавен на: 04.08.2015
Продавам 2 гоблени!

Продавам 2 одлично сочувани гоблени од пред четириесетина години,
со димензии (заедно со рамките):
голем 67,5x53,5 cm - цена 300 евра,
мал 37x32 cm - цена 150 евра.

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 27.07.2015
Fontana

Se prodava podvizna fontana komplet so pumpa, pogodna za dvor, terasa, kafic i tn.
Isto taka vrsam i izrabotka po vasa zelba i zamisla
https://www.youtube.com/watch?v=B7bXXV50KJw
https://www.yo...

Цена:8.100 ден.

Куманово
 

Објавен на: 18.07.2015
Racno izrabotena alka,unikat,kombinacija drvo-plastika,novo

Najnov disajn,racno napravena,po mnogu dostapna cena

Цена:150 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Racno rabotena,unikat

Racno napravena,kombinacija drvo-metal-plastika

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Racno izrabotena alka,unikat

Racna izrabotka po niska cena

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Racna izrabotka

Racno rabotena alka,unikat

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Racno rabotena,kombinacija drvo-metal-plastika

Racna izrabotka po mnogu dostapna cena

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Racno izrabotena unikatna alka

Racna izrabotka, po niska cena

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Racno izrabotena alka

Racna izrabotka,po povolna cena,unikat

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Kristal porcelan keramika

Prodavam originalen ceski kristal i porcelan, keramicki suvenirni pivski casi, LP ploci site se antika

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2015
Антиквитет

Стар предмет со прекрасна резба од турско време.
Понудете цена.

Цена:По договор

Виница
 

Објавен на: 27.04.2015

Цена:1.000 ден.

Виница
 

Објавен на: 27.04.2015
Mir

Acrylic painting

Цена:700 €

Скопје
 

Објавен на: 26.04.2015
рачно изработен буќет цвеќе од хартија

Буќет од хартија во боја по избор за декорирање на вашиот дом или за подарок

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.04.2015

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 05.04.2015
IKONI

Продавам икони,апликации на медијапан во различни димензии:мали,средни и големи, од кои извесен број се урамени во дрвени рамки со стакло.За откуп на целиот пакет има попуст и цена по договор.Инфор...

Цена:60 ден.

Охрид
 

Објавен на: 05.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка