Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се продава двосед

Се продава двосед во добра состојба

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 25.11.2019
Prodavam trosed, dvosed i fotelja

Itno prodvam trosed, dvosed i fotelja, 070383981

Цена:6.500 ден.

   

Објавен на: 07.11.2019
Стакло за округла маса

Стакло за округла маса со дијаметар 120см и дебелина 8мм.
Многу малку користено.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 01.10.2019
Konjopoj коњопој masi маси

Изнајмувам високи маси , коњопои за прослава на родендени , дипломски , веридби , свадби и друг вид на забави . Цена 200 денари од маса

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 21.09.2019
Се продава

Две фотељи и тросед сочувани

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 20.09.2019
Masa i stolici

Se prodavaat masa i 4 stolici (izraboteni od metal i tapacirani na nasloni i sediste).

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 21.08.2019
Продавам Тросед

Продавам користен тросед со лежај на отварање со механизам, во одлична состојба !

За цената сигурно ќе се договориме !

Цена:45 €

   

Објавен на: 13.08.2019
Retro fotelji

Se prodavaat retro fotelji 3 parcinj ,.oze i piedine no

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.08.2019
Се продаваат 2 двоседи поволно

Се продаваат два двоседи со механизам на спуштање, во одлична состојба.
Цена: 5000 денари двата
За повеќе инфо јавете се на 077697691

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 31.07.2019
Se prodava poloven mebel

Poradi selenje hitno se prodava poloven mebel:
-agolna garnitura 10.000den
-masa so 4 eko koza stolici i staklo 8.000 den
-tv komoda od 4 dela 4.000 den

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 22.07.2019
брз заем за сите

брз заем за сите
Нудиме финансирање и лични заеми од 5.000 до 1.000.000 евра. Нашата каматна стапка варира од 2% до 5%, во зависност од саканиот износ и периодот на отплата.

Контакт e-mail: atl...

Цена:50.000 €

   

Објавен на: 25.06.2019
BioCrystal podloga

BioCrystal®podloga je jedinstvena kristalna struktura stvorena sa jednim ciljem:
- Da pozitivno deluje na čovekov organizam tako što poboljšava san.
Glavne prednosti BioCrystal...

Цена:1.020 €

   

Објавен на: 25.06.2019
Poloven mebel

Se prodava povolen mebel,cena po dogovor...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 15.06.2019
Popust na vgradeni plakari po merka

CENATA I KVALITETOT NA EDNO MESTO PLAKARITE MOZAT DA BIDAT IZRABOTENI OD OPLEMENETA IVERKA MEDIAPAN I FURNIRAN MEDIAPAN SO KVALITETNI ALUMINIUMSKI MEXANIZMI

Цена:80 €

   

Објавен на: 30.05.2019
Детски кревет / Detski krevet

Se prodava detski krevet so dimenzii 90 x 200 (bez dusek).
Krevetot e koristen nepolna godina, vo odlicna sostojba.
- Izraboten e od visoko kvalitetna iverka (32mm)
- ima dve golemi fioki na t...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.05.2019
Komoda za dnevna soba / Комода за дневна соба

Se prodava komoda za vo dnevna soba vo odlicna sostojba i sovrseno socuvana. Komodata e so visok kvalitet, slovenecko proizvodstvo (kupena od salon).
Ima kruzen del za pijaloci (na dve nivoa), i s...

Цена:По договор

   

Објавен на: 10.05.2019
Persiski Tepih

Prodavam persiski tepih Buhara, racna izrabotka (120000 cvora) dimenzija 300*400, vo odlicna sostojba.

Цена:По договор

   

Објавен на: 24.04.2019
Prodavam dusek Elegance Medico za 2000 denari

Prodavam dusek za spalna 160x200 sm (Elegance Medico) proizveden od PHILIP Filipovic Company.

Cena 2000 denari - FIKSNO

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 22.04.2019
Kauc vo odlicna sostojba

Se prodava kauc so sandak za postelnina.

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 06.04.2019
Гарнитура за дневна соба

Продавам гарнитура (две фотељи и тросед) за дневна соба (Симпо Врање). Цена: 8.000. 071238113

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 30.03.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка