Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PRODAVAM NOVI I POLOVNI DELOVI ZA ALFA ROMEO

PRODAVAM NOVI I POLOVNI DELOVI ZA ALFA ROMEO (33,145,146,147,155,156,166,164,159,MITO,)...PROMENA NA MASLO I FLITRI...SEKAKVI POPRAVKI I REMONTI...DIJAGNOSTIKA..NAJEFTINO VO GRADOT..POVEKJE OD 20 G...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.08.2013
baram rabota

baram rabota kako izvadejne igri od konpjuter

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 13.08.2013
Лепење - Фиксирање - Ладно Заварување

Лепење на пукнати Ладници, Картери, Блокови, Резервоари за гориво, Ретровизори, Браници и други разни оштетени и скршени работи.
075 460 130 ВАНЕ
facebook : TDV dooel Strumica

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 13.08.2013
Selidba i prevoz na roba

Vrsime prevoz na roba i selidba vo Skopje i nadvor so kamion Iveko zatvoren so cerada so nosivost do 2.5t. Eftino i brzo

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2013
KLIMA FOLIJA \

MONTAZA NA KLIMA FOLIJA ,CARBON,I AVTO PVC FOLIJA PO NAJNISKI CENI PODETALNO POGLEDNETE CENOVNICI ,POPUSTI,NA FB.PROFILOT thegarage carbon tuning zakazuvanje na 070 803 800

Цена:80 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2013
prodavam delovi za jugo

Prodavam delovi za jugo,glava,hauba,sofersajbma,menjac

Цена:По договор

   

Објавен на: 14.06.2013
AKCIJA!!plinski sistemi/plinski uredi -AG -450evra-MAKPLIN -

Autogaz Centrum ( AG ) e osnovana pred 15 godini.
AG sistemite se proizvedeni od najkvalitetni komponenti vo moderni i visoko tehnoloski fabriki.
AG moze da gi ponudi slednive sistemi:

Цена:450 €

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2013
-MAKPLIN-PLINSKI SISTEMI / PLINSKI UREDI - TARTARINI-

TARTARINI e svetski gigant vo proizvodstvoto na LPG i CNG oprema za avtomobili, cija sto istorija datira uste od 1941, so sto moze da se kaze deka e prvata fabrika vo Italija sto proizvela CNG sist...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2013
Rent a Car Astra

Iznajmuvanje na vozila za samo 20evra dnevno

Цена:20 €

Скопје
 

Објавен на: 21.05.2013
SONAX SERVICE - POLIRANJE HEMISKO CISTENJE

Почитувани клиенти!!!

Ви ја преставуваме најновата технологија на сушење без влага и мириси.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.05.2013
Tapaciranie

Praime Tapaciranie ... Za Koli .. sedishta na Motori

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.04.2013
KLIMA FOLII

ПРОФЕСИОНАЛНИ АМЕРИКАНСКИ ,,ASWF,, АВТО ФОЛИИ.
-Елегантна заштита од сончевите зраци.
-Го разубавуваат Вашиот авомобил ,
-Ги заштитуваат патниците и ентериерот од прекумерна изложеност на сончев...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2013
Zatemnuvanje na stakla

ПРОФЕСИОНАЛНИ АМЕРИКАНСКИ ,,ASWF,, АВТО ФОЛИИ.
-Елегантна заштита од сончевите зраци.
-Го разубавуваат Вашиот авомобил ,
-Ги заштитуваат патниците и ентериерот од прекумерна изложеност на сончев...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2013
2012 BMC ROAD RACER SL01 105 BIKE

Frame
isc Monocoque Carbon
Fork
BMC Straightedge 048 TP Carbon

Цена:100.359 €

Кратово
 

Објавен на: 13.03.2013
POINT CYCLES ( www.point-cycles.com )

POINT CYCLES ( www.point-cycles.com ) is located in Medan, Indonesia.
Company is working in General business business activities.
Visit our company website for more information about us : http://...

Цена:1.234 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 19.02.2013

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2013
2012 Cannodale Scalpel Ultimate 29er

Frame

Scalpel 29'er, 100mm, BallisTec Hi-MOD full carbon, Zero Pivot seatstay, BB30, 1.5 Si head tube
Fork

Цена:1.400 ден.

   

Објавен на: 11.02.2013
2013 Cervelo R3 105 Bike

WINAR SPORT BIKE


ROAD BIKE:

Цена:142.500 ден.

Битола
 

Објавен на: 20.01.2013

Цена:150.000 ден.

Богданци
 

Објавен на: 20.01.2013
2013 ZIPP SUPER-9 CARBON CLINCHER DISC WHEEL

WINAR SPORT BIKE


ROAD BIKE:

Цена:190.000 ден.

Богданци
 

Објавен на: 20.01.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка