Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продавам куќа во Црниче

Продавам куќа во Црниче

Цена:180.000 €

   

Објавен на: 27.10.2021
Продавам куќа

Продавам стара куча во Црниче

Цена:180.000 €

   

Објавен на: 27.10.2021
Издавам стан

Издавам наместен стан во Капиштец

Цена:200 €

   

Објавен на: 31.08.2018
Izdavam stan

Izdavam kompletno namesten ednosoben stan vo Kapistec

Цена:200 €

   

Објавен на: 04.05.2014
Издавам стан во Капиштец

Издавам комплетно наместен еднособен стан во Капиштец на 14 кат од први септември.

Цена:200 €

   

Објавен на: 08.07.2013
Izdavam stan vo Kapistec

Izdavam kompletno namesten stan vo Kapistec.

Цена:200 €

   

Објавен на: 29.07.2012
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка