Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Se prodava zemjodelsko zemjiste

Се продава земјоделско земјиште во приватна сопственост – овошен насад бадем 12.000м2 800 дрвца. Локација Дојран – патот накај Николич одма после Ачикот. Комплетен систем за наводнување...

Цена:1 €

   

Објавен на: 24.10.2023
Atraktiven plac so pogled na ezero

Atraktiven plac so pogled na ezero, placot e pogoden za gradba.Placot se naogja vo selo radozda, strusko.

Цена:30.000 €

   

Објавен на: 25.05.2023
Плац во Злокуќани

Се продава плац во Злокуќани со површина од 5600 м2. Број на парцела 620/1 -г.з.2146/1796 и 620/2 - г.з. 3799/ 3727 . Цена 100е м2 телефон 071276943 Ленче

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 22.02.2023
Niva Plac

se prodava niva na izlezot od bogorodica na samiot pat gevg-bogdanci okolu veke pocnato so izgradbi i placevi za kamioni cena po viduvanje i dogovor

Цена:333.333 €

   

Објавен на: 26.03.2020
Plac vo Dolno Sonje 2175m2, moze i zamena za stan

Ако сакате да избегате од градскиот смог а сепак да сте на 10 мин од центарот на Скопје, да изградите куќа во здрава
и чиста средина по сеуште достапни цени - плац во Долно Соње како идеално решен...

Цена:28 €

   

Објавен на: 24.02.2020
Продавам плац во Пинтија

Продавам плац во Пинтија 790 м2 под манастирот Свети Еремија со имотен лист. Во склоп на плацот има и викендица од 46 м2 со имотен лист. Плацот е поврзан со вода, струја, канализација (платени се с...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.09.2019
PLAC OHRID VAROS 125m2 so gradezna markica ITNO

ИТНО!
Се продава атрактивен плац во стариот дел на Охрид - Варош.
Градежен плац за вила со апартмани, семејна викендица или куќа во стогиот центар на Охрид.
Плац 125м2 површина со градезна марки...

Цена:78.000 €

   

Објавен на: 03.09.2019
Prodavam PLAC / NIVA - s.Petrovec

Se prodava plac/niva od 2000 m2 vo s.Petrovec so izlez na pat.

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.06.2019
Se prodava niva od 4500 m2 vo Jurumleri

Nivata se naoga na odlichna lokacija , na regionalniot pat Skopje - Veles. Zemjishteto e vo gradezen reon i poseduva uredna dokumentacija.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.03.2019
1.3ha na glavnata soobrakajnica vo Kichevo

Na najatraktivna lokacija vo centarot na Kichevo se prodava zemja so pridruzni objekti. Povrsinata na parcelata e 13256m2. Imotot pripagja na AD Tajmiste i e so sredena dokumentacija

Info na 070346378

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.03.2019
prodazba

prodazba na bekaton plocki i montaza na site vidovi bekaton plocki zza povise info br 070434170

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.01.2019
Продажба на плац со куќа

Се продава плац со куќа 1000 м2 м2 140евра во градежна зона со струја и вода во Припор Сава Ковачевиќ улица 24 има пристапен пат од две страни

Цена:140.000 €

   

Објавен на: 29.05.2023
prodavam placevi od 500m2 vo zelenikovo

- СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ ВО ЗЕЛЕНИКОВО ПОТОЧНО МЛЕКАРА НА ОKOЛУ 20Km(30min)ДО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ СКОПЈЕ
- ИЗЛЕГУВААТ НА НОВ АСФАЛТИРАН ПАТ НА ОКOЛУ 100m2 ДО ГЛАВНИОТ ПАТ
- ПЛАЦЕВИТЕ СЕ СО СПРОВЕ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.02.2023
Se prodava plac

Se prodava plac vo kucevacka bara od 500m2 pokraj asvalt ima voda struja Cena po dogovor broj za kontakt 076455509 slave

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.04.2022
Plac se prodava

Se prodava plac vo kucevacka bara od 500m2 pokraj asvalt ima struja voda Cena po dogovor. Broj za kontakt 076455509 slave

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.04.2022
Plac za kuka

Kupuvam plac za kuka. So pristap do voda, struja, kanalizacija, asvalt. Okolina na hipodrom, trubarevo, skopsko pole, inxikivo, ilinden. Od 300 do 500 metri kvadratni. Ve molam da bide so cist imot...

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.02.2022
Kupuvam plac od 1500 do 3000 m2

Kupuvam plac vo Skopje okolu obikolnicata vo reonite: butel, cucer sandevo, stajkovci, smilkovci, cresevo, stracinci, mirkovci. Da ima pat do placot struja i voda pozelno e da ima no ne e moralno....

Цена:По договор

   

Објавен на: 28.12.2021
Prodavam plac

Prodavam plac 1000m2 vo s.Cresevo vednas do glavnata ulica nakaj s.Smilkovci so moznost za priklucok na voda struja i odvod.
Placot e vo gradezen reon
Za poveke info na 078244794

Цена:По договор

   

Објавен на: 25.11.2021
Продавам земјиште/нива/плац

Продавам земјиште/нива 1000м2 со комплетна документација и чист имотен лист, локација ЈУРУМЛЕРИ на две минути пеш до главниот пат, има сопствен извор на вода, цената не е фиксна, јавете се ќе се до...

Цена:8 €

   

Објавен на: 18.11.2021
Gradezna parcela

Se prodava gradezna parcela so povrsina od 3000 m2 vo
opstina Vasilevo industriska zona, vo blizina na benziskata pumpa "Triterol".Patot do parcelata e asvaltiran.Za podetalni informacii...

Цена:22 €

   

Објавен на: 05.10.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка