Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Продажба на нива

Нивата се наоѓа во општина Чучер Сандево, поточно во близина на селото Глуво Бразда. Нивата е со големина од 2484м2.

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 03.09.2022
Buy Cow /Ox Gallstone Available On Stock Now @ (WhatsApp: +237673528224)
Buy Cow /Ox Gallstone Available On Stock Now @ (WhatsApp: +237673528224)

Цена:12 ден.

   

Објавен на: 28.02.2022
Prodavam JABOLKA prva klasa / Selling APPLES first class

Prodavam JABOLKA prva klasa, sortI crven delishes i muco, vo golemi kolicini.
Lokacija - Prespa, Makedonija.
Kontakt mob. Krste 00389 70399400 (viber).

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.09.2021
Се продаваат 20 мисирки стари 4 месеци.Цена по договор.тел.за контакт 070215473

Се продаваат 20 мисирки стари 4 месеци.Цена по договор.
Тел. за контакт 070215473

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.09.2021
ORGANSKO DJUBRIVO

PPRODAVAM ORGANSKO DJUBRIVO PROIZVEDENO SO POMOS NA KALIFORNISKI CRVI 100% KAKO I LEGLA NA KALIFORNISKI CRVI ZA OTPOCNUVANJE NA DOHODOVEN BIZNIS !

Цена:20 ден.

   

Објавен на: 21.06.2021
TREBAM LI BRZ KREDIT?

Nudimo različite vrste kredita sa kamatom od 3%. Kućni zajmovi, gotovinski zajmovi, internetski zajmovi, hipotekarni zajmovi, brzi zajmovi, nesubvencionirani zajmovi, zajmovi za nezaposlenost, zana...

Цена:100 €

   

Објавен на: 07.06.2021
Sadnice borovnice, rasadnik Agrimatiko, AVALA, Beograd

Sadnice borovnice, rasadnik Agrimatiko, AVALA, Beograd.
Sistemi za navodnjavanje, vreće od agrotekstila, treset, strucno savetovanje i briga o zasadu - sve na jednom mestu! Rezervacija sadnica dir...

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.06.2021
личен кредит

Приватен заем
Здраво
Денес, скоро на многу јавни места, можете да најдете флаери со реклама од приватни заемодаватели кои им нудат на потенцијалните должници поволни услови за издавање заеми. Тре...

Цена:1 €

   

Објавен на: 31.05.2021
prodavam

Prodavam rasad rnrnPiper kavardzik blag I lut bela duga vezenrnrn blag I lut kozji rog ajvarka feferonirnrnPatlidzan optima roze jabucar volovsko srce sheri rnSkopje obikolnicarnTel za info 072 665 541

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.04.2021
ПРОДАЖБА НА ГОЏИ САДНИЦИ

Продажба на гоџи садници, сертифицирани со ин витро технологија произведени.
Тип на садник 4-ка.
Садниците се пет годишни и во добра вегетативна форма.
Локација Волково, Ѓорче Петров.

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 18.04.2021
test4

test4

Цена:4 ден.

   

Објавен на: 23.02.2021
Лук високого квалитета из Русије на продају

Лук продајемо на велико директно из складишта на фарми у Волгоградској области у Русији.
Доступна оцена:
Манас (5+) у мрежама од 30-35 кг.
Одличан квалитет. Лук је сув, није труо, добро се чува.

Цена:165 €

   

Објавен на: 30.11.2020
Sadnice borovnice - sertifikovane

Sadnice borovnice 350 dinara, sertifikovane, dvogodisnje i trogodisnje.
Sistemi za navodnjavanje, vrece od italijanskog agrotekstila.
Dodjite kod nas u rasadnik i vidite sta kupujete.
Tel.+38165...

Цена:3 €

   

Објавен на: 17.11.2020
Otkup ploda americke borovnice

Otkup ploda americke borovnice Ugovaranje otkupa ploda za 2021.god plantaza od minimum 50 ari.
Ponude slati na mail aronia.biz@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.11.2020
ЈАЧМЕН

ПРОДАВАМ ЈАЧМЕН 4.5 ТОНА

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.10.2020
Med na golemo

Kupuvam med na golemo izvoz nadvor od mk
Medot treba da bide 100 posto original zemame monstra go nosime nadvor za analiza ako e dobar i kvaliteten togas moze da pravime rabota
Koj e interesiran ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 18.10.2020
Sadnice borovnice - sertifikovane, dvogodisnje i trogodisnje

Sadnice borovnice 350 dinara, sertifikovane, dvogodisnje i trogodisnje.
Sistemi za navodnjavanje, vrece od italijanskog agrotekstila.
Dodjite kod nas u rasadnik i vidite sta kupujete.
Tel. +3...

Цена:3 €

   

Објавен на: 13.09.2020
Humus treset

Prodazba na planinski treset

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 03.07.2020
SPIRITUAL MAGIC RING/LOST LOVE SPELL CASTER,PAY AFTER RESULTS +27839620753-SOUTH AFRICA-QATAR-SAUDI ARABIA-KUWAIT-ESTONIA-MALAYSIA

LOST LOVE SPELLS HEALER, LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS, INTERNATIONAL LOST LOVER HEALERS, MAGIC RING, LOVE SPELLS TO BRING BACK A LOVER, REVENGE OF THE RAVEN CURSE, BREAK UP SPELLS,...

Цена:200 €

   

Објавен на: 08.05.2020
PENIS ENLARGEMENT WITH MUTUBA SEED AND OIL (100% Natural)

enis enlargement pills and cream Call +27794135811 (4 in 1 Combo) is formulated using natural herbal ingredients extracted using advanced nanotechnology extraction methods. Nanotechnology extractio...

Цена:200 €

   

Објавен на: 18.12.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка