Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНО


Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Dukjan 140m2 vo centarot na Ohrid - prodazba ili naem

Se prodava 140 m2 deloven prostor-dukjan vo centarot na Ohrid. Prostorot e na prizemje vo zgrada do Home Center, na ul. Dejan Vojvoda, sproti pazarot, blizu do EVN i Ohridska Banka.
Prostorot e so...

Цена:99.000 €

Охрид
140 m2
Плочки
 

Објавен на: 25.07.2020
Трафика (киоск) во центар

Продавам трафика (киоск) во Центар до Билна аптека. Објектот се наоѓа на фреквентна локација и нуди можност за добра заработка.

Цена:5.800 €

Скопје
Бродски под (патос)
 

Објавен на: 12.08.2018
SE PRODAVA DUKAN 27M2

Se prodava dukan 27m2 na ulica 50djvizija broj 36/3

Цена:По договор

Скопје
27 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 05.08.2018
Prodavam ken kukja 8 m2

Prodavam ken kukja 8 m2 od KEN Kumanovo, (trafika) so odlicna izolacija kako i dopolnitelen kontejner za toalet i golema nastresnica.

Цена:1.350 ден.

Скопје
8 m2
Ламинат
 

Објавен на: 13.04.2018
Prodavam Hotel vo Kozle

Se prodava Citi Boutique Hotel vo Kozle so cist imoten list
Hotelot se sostoi od 6 Apartmani od po 25m2 kompletno opremeni
so po 2 lezaja (2 apartmani se so Bracen lezaj)i po 2 pomosni lezai , od...

Цена:260.000 €

Скопје
205 m2
Плочки
 

Објавен на: 09.04.2018
deloven prostor so magacin

Se prodava deloven prostor(dukjan)60m2 i magacin ili rabotilnica od 250m2 koja gi ima site uslovi za rabota za bilo koja dejnost.Se naogja vo nas,Karposh(Leptokarija)na bul.Partizanski odredi. . ...

Цена:230.000 €

Скопје
60250 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 25.03.2018
prodavam deloven prostor pogoden za kancelarii ,sekakov vid ordinacii

deloven prostor od 40m2,na mezanin,dvojno orientiran,svetol,vo odlicna sostojba,so dve prostorii,cajna kujna,wc
PVC pregrada ,gleda na Bulevar vo blizina na Nova zeleznicka stanica, na pocetok na ...

Цена:По договор

Скопје
40 m2
Ламинат
 

Објавен на: 16.03.2018
Се продава деловен простор кај Нова Железничка

Итно се продава деловен простор(канцеларија)/дуќан во општина Аеродром кај нова Железничка со површина од 21м2 вклучувајќи тоалет од 2м2 и помошна просторија од 4м2.
Цена по договор

Цена:По договор

Скопје
26 m2
Ламинат
 

Објавен на: 11.02.2018
Se Prodava !!!

Se prodava od 300m2 so devloven prostor od 61m2 so celosna dokumentacija.Se naoga vo N.Goce Delcev (Skopsko Pole) na samata ulica,moze da se vidi vo sekoe vreme.

Kontakt broevi za informacii:
...

Цена:1 €

Скопје
300 m2
Плочки
 

Објавен на: 31.10.2019
Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава

Кафе Дуо (Caffe Duo) се отстапува или издава. Кафичот е на одлична локација во населба Лисиче, трговскиот на улица Димитар Туриманџоски со летна и зимска тераса. За подетални информации контакт тел...

Цена:По договор

Скопје
50 m2
Плочки
 

Објавен на: 08.09.2019
Prodavam DELOVEN PROSTOR vo t.c. BISER Aerodrom

Se prodava deloven proctor od 11 m2, vo t.c.Biser naselba Aerodrom, na 1 kat so moznost za koristenje na terasata poradi odlicna lokacija.

Цена:По договор

Скопје
11 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 03.06.2019
Се продава дуќан двоспратен, Кисела Вода - опремен

Долниот спрат има 30 м2, има дополнителна галерија на спрат - 16м2. КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА МЕСАРНИЦА. Подетални информации на број 070-560-928

Цена:22.000 €

Скопје
30 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 01.06.2019
DUKAN vo TC Beverly Hills

Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini ima nov smenet portal-izlog. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Цена:По договор

Скопје
32 m2
Плочки
 

Објавен на: 07.12.2018
SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA

SE PRODAVA DUKJAN KAJ TC MAVROVKA OD 30 M2 . CENA 220000 EVRA. TEL.075/321-415

Цена:220.000 €

Скопје
30 m2
 

Објавен на: 07.11.2018
DUKAN VO TC BEVERLY HILLS SE PRODAVA

Prodavam dukan vo tc Beverlly hils 32 m2. Kompletno renoviran pred 5 godini. Dukanot se naoga vo najrazraboteniot del na niskoto prizzemje pozadi Chicco.

Info I oontakt Risto 070 286 447

Цена:По договор

Скопје
Ламинат
 

Објавен на: 01.11.2018
Се продава деловен простор во Центар

Се продава деловен простор во Центар на приземје 80м2 + 20м2 магацински простор. Зградата е новоградба од 2013г. Со сопствен паркинг. Во близина на Универзална сала.

Цена:По договор

Скопје
100 m2
Плочки
Парно греење

Објавен на: 12.10.2018
prodavam dukan

Se prodava dukan na ul Boris Kidric ( beton dukani) prizemje so povrsina od 12 m2, za dopolnitelni informacii javete se na 075 479 074.

Цена:10.000 €

Штип
12 m2
 

Објавен на: 31.01.2018
Se prodava dukan

se prodava dukan od 14m2 vo trgovskiot vo veles na prvi kat pogoden za kancelarija

Цена:По договор

Велес
14 m2
 

Објавен на: 12.01.2018
СЕ ПРОДАВА Lounge Bar vo Skopje

Се продава (може и компензација) Lounge Bar vo Skopje, со прекасен ентериер целосно опремен, има кујна која е опремена со сите апаратури, тоалетот е посебно машко посебно женско и тераса која е заг...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2017
DELOVOEN PROSTOR VO CENTAR

IMPULS AGENCIJA so 20 godishno iskustvo na pazarot prodava deloen prostor vo Cntar kaj Cveten pazar. Prostorot e na prizemje so povrshina od 96m2. Cenata na objektor e 1100 eur/m2
Kontakt telefon...

Цена:1.100 €

Скопје
96 m2
Плочки
 

Објавен на: 18.10.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка