unervezialen strug

ЦЕНА: 1200 €

unervezialen strug


unervezijalen drebong 1k62 so kaleni i bruseni klizni povrsini 11kw motor brzohoden avtomatski suport ptp svedski sistem na nozevi odlicen stegnat precizen moken strug za rabotaГрад:
skopje
Телефон:
072308402
Објавен на:
13.10.2018

ЦЕНА: 1200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
ilija jovevski
Град:
skopje
Телефон:
072308402
Објавен на:
09.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка