prodavam kuka vo nas dame gruev

ЦЕНА: 85000 мкд

prodavam kuka vo nas dame gruev


prodavam kuka vo nas dame gruev sk 3 sprata za ziveenje po 80 m2 dvor 400m2 dukan 15 m2Град:
skopje
Телефон:
070338963
Објавен на:
24.02.2022

ЦЕНА: 85000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
ane petrusevska
Град:
skopje
Телефон:
070338963
Објавен на:
24.02.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка