lensmetar

ЦЕНА: 990 мкд

lensmetar


Za Opticari,rnSE PRODAVA:rnrn1.Laserski Lensometer REICHERT(Made in USA)-koristen=1godinarnMeri:Sfericni stakla,Cilindri,Prizmi,Bifokali i Multifokali (progresivi).rnrn2.Opticki Stakla ZEISS(Made in Germany)rn157br sfericni (+/-)rnrnKompletot,Lensometer + Zeiss stakla se prodavat isklucivo vo komplet.rnCena 990€rnrnℹ️Име:
Град:
Strumica
Телефон:
079222904
Објавен на:
07.04.2021

ЦЕНА: 990 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
vasko Vancev
Град:
Strumica
Телефон:
079222904
Објавен на:
07.04.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка