japanske svilaste kokice bele

ЦЕНА: По договор

japanske svilaste kokice bele


na proleće ću imati piliće i jaja za nasad od japanske svilaste koke jaja za nasad mogu da šaljem do skoplja autobusom čika mića užice srbija 381646838956Град:
užice
Телефон:
0646838956
Објавен на:
08.12.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
milivoje ristović
Град:
užice
Телефон:
0646838956
Објавен на:
08.12.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка