akita inu

ЦЕНА: 1 €

akita inu


кученца акита ину
Регистрираният развъдник Sugaz akita обявява наличните мъже. Бащата на кученцата е шампионът, майката на iy линията на японската и световна шампионка. кученцата са със здрав скелет и ярко червен цвят. Те са преминали цялостно ветеринарно лечение и са професионално обучени. За повече снимки и видеоклипове, моля свържете се с нас.
https://www.facebook.com/sugayakitainukennel
00381659952200Име:
Град:
zrenjanin
Телефон:
00381659952200
Објавен на:
17.09.2021

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
sandra perin
Град:
zrenjanin
Телефон:
00381659952200
Објавен на:
16.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка