Xbox 360 Classic

ЦЕНА: 9000 мкд

Xbox 360 Classic


Xbox-от има еден бежичен џујстик, една игра ( ForzaMotorsport3 ) и други игри спуштени - download: FIFA 2014, PES 2013, Nba2012, MotorGp....
App: Facebook
- Се поврзува со HDMI
* ЧипуванГрад:
Ресен
Телефон:
075807111
Објавен на:
02.11.2014

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Ресен

Контакт

Име:
Владимир Павловски
Град:
Ресен
Телефон:
075807111
Објавен на:
02.11.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка