Vikendica vo selo Izvor Kicevo

ЦЕНА: 1 €

Vikendica vo selo Izvor Kicevo


Prodavam vikendica vo selo Izvor Kicevo smestena vo prekrasna priroda so dvor 300m2, na 20m od patot Kicevo - Ohrid, celosno opremena, so struja i voda..uredna dokumentacijaИме:
Град:
skopje
Телефон:
070344171
Објавен на:
08.03.2021

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
ANDREJ
Град:
skopje
Телефон:
070344171
Објавен на:
28.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка