VIp Agencija Bara Devojki za Rabota !!!

ЦЕНА: 1000 мкд

VIp Agencija Bara Devojki za Rabota !!!


VIP Agencija , bara Devojki za Rabota !!!

Mora da Bidete : Otvoreni , Komunikativni , So Pozitiven stav I Prijatna Dispozicija.

Poznavanje na Angliski pozelno .

Zarabotuvacka Neogranicena I nad - Prosecniot Dohod .

Dokolku , ste zainteresirana , pratete mejl na dole prikazaniot link , so Kratka Biografija za vas prosledena so skoresna fotografija

Zapocnuvanje , Vednas ....Име:
Град:
Skopje
Телефон:
0700000000
Објавен на:
16.08.2023

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tina Tina
Град:
Skopje
Телефон:
0700000000
Објавен на:
08.11.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка