TAXI PREVOZ TAKSI ТАКСИ (+389) 071361822

ЦЕНА: 1 €

TAXI PREVOZ TAKSI ТАКСИ (+389) 071361822


SKOPJE-SOLUN ( AIRPORT ) 90€
SKOPJE-SOFIJA ( AIRPORT ) 80€
SKOPJE-HALKIDIKI:110/140€
SKOPJE-ATINA 350€
SKOPJE-BELGRAD 160€
SKOPJE-ZAGREB 350€
SKOPJE-SARAJEVO 250€
SKOPJE-BUDIMPESTA 350€
SKOPJE-BUKUREST 260€
SKOPJE-PODGORICA 140€
SKOPJE-PRISTINA 50€
SKOPJE-TIRANA 120€
SKOPJE-IGUMENICA 200 EUR
SOLUN-PRISTINA 130€
SKOPJE-OHRID 65€
SKOPJE - AEROPORT SKOPJE ALEXANDER THE GREAT 15€Град:
Skopje
Телефон:
0038971361822
Објавен на:
03.11.2020

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sasho Ivanovski
Град:
Skopje
Телефон:
0038971361822
Објавен на:
03.11.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка