Stan vo Hipodrom

ЦЕНА: 38000 €

Stan vo Hipodrom


Se prodava dvosoben renoviran stan ( dnevno plus dve spalni sobi) Hipodrom- PVC prozori, parket, banja, nova sigurnosna vrata. Podetalni informacii na 077 938 411.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
077 938 411
Објавен на:
19.01.2023

ЦЕНА: 38000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dejan Krstik
Град:
Skopje
Телефон:
077 938 411
Објавен на:
19.01.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка