Se prodava

ЦЕНА: 150 €

Se prodava


Se prodava masina za sienje. Ako ste zainteresirani kontaktiraj te me.Град:
Skopje
Телефон:
078435019
Објавен на:
06.04.2017

ЦЕНА: 150 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tamara Andreska
Град:
Skopje
Телефон:
078435019
Објавен на:
06.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка