Se prodava kuka vo Skopje-Zlokukani

ЦЕНА: 55000 €

Se prodava kuka vo Skopje-Zlokukani


Parcela 290m2,objekt 61m2 + tarasa 9m2.
2 Spalni sobi,dnevna so kujna, hodnik,kupatilo.
Kukata se naoga na mirno mesto koe nudi besprekoren mir I privatnost, pogodna za site koj sakaat da se blisku do gradskiot metez a sepak da uzivaat vo blagodetite na mirot.Kontaktirajte me za podetalni informacii na viber ili WhatsApp +447508527500Име:
Град:
Skopje
Објавен на:
14.11.2021

ЦЕНА: 55000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleks
Град:
Skopje
Објавен на:
02.06.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка