Se izdava

ЦЕНА: 200 €

Se izdava


Се издава комплетно наместен стан од 60м2
Локација Т.Ц Три Бисери, Вучко-Аеродром,Град:
Skopje
Телефон:
070725212
Објавен на:
18.03.2020

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zoran Merdzanovski
Град:
Skopje
Телефон:
070725212
Објавен на:
18.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка