Se izdava stan vo Skopje

ЦЕНА: 250 €

Se izdava stan vo Skopje


Se izdava stan vo Kisela Voda.Stanot e dvosoben,Parking mesto ima i greenjeto e so klima,ednata strana gleda nakaj Vodno,a drugata nakaj ulicata Tome Arsovski kade sto i se naogja zgradata.Od centar e na okolu 10 minuti peskiГрад:
Скопје
Телефон:
070254041,070220010
Објавен на:
26.08.2021

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Вероника
Град:
Скопје
Телефон:
070254041,070220010
Објавен на:
26.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка