Se izdava objekt

ЦЕНА: 450 €

Se izdava objekt


Izdavam objekt pogoden za avtomehanika, mini fabrika i slicno 18m2Град:
Skopje
Телефон:
077533912
Објавен на:
09.06.2021

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Hristina Stojanovska
Град:
Skopje
Телефон:
077533912
Објавен на:
09.06.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка