Se izdava dukan od 37m2

ЦЕНА: 300 €

Se izdava dukan od 37m2


Se izdava dukan od 37m2, vo naselba Gjorce Petrov na ulica 4 juli (Boris Sarafov), so sanitaren cfor, so siroko prostran staklen izglog od pvc, pozicija na kos, sopstven parking od 96m2 so imoten list, blizu osnovnoto uciliste "Mirce Acev", kompleks na novi stambeni zgradi, vo dosta frekfentna ulica.
Vo dukanot ima sistem za ventilacija, nastresnica od celicna kostrukcija so plesiglas.
Se izdava za mesecno neto kirija spored dogovor.
Poveke informaci na tel. 070 493315



Град:
SKOPJE
Телефон:
070/ 493-315
Објавен на:
19.07.2021

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
GRADEZEN INZ. GRADEZNA FIRMA
Град:
SKOPJE
Телефон:
070/ 493-315
Објавен на:
19.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка