Se izdava deloven prostor

ЦЕНА: 350 €

Se izdava deloven prostor


Се издава дел.простор 55m На улица Борка Талески 53(кај Универзална) Деловниот простор се состои од 2 канцеларии,фоаје ходник,кујна,и тоалет.по договор може со и без инвентар. Веднаш до кафичот конак.Град:
Skopje kaj Univerzalna
Телефон:
070715678
Објавен на:
04.04.2019

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mirjana Keserovikj
Град:
Skopje kaj Univerzalna
Телефон:
070715678
Објавен на:
20.10.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка