Se izdava deloven prostor od 23 m2 vo Kapistec

ЦЕНА: 1 €

Se izdava deloven prostor od 23 m2 vo Kapistec


Se izdava deloven prostor od 23 m2 vo Kapistec odma sproti glavniot vlez na novoto osnovno ucilishte shto go gradi Opshtina Centar.Delovniot prostor e sloboden od 1 Oktomvri 2018 godina.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070311150
Објавен на:
01.09.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar
Град:
Skopje
Телефон:
070311150
Објавен на:
01.09.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка