Se Izdava/Prodava Dukan

ЦЕНА: По договор

Se Izdava/Prodava Dukan


Se Izdava ili se Prodava odlicen ducan na atraktivno mesto vo Kumanovo, pod restoranot Rim-Pariz. Dukanot e so povrsina od 47m2, vo licna sopstvenost.
Dukanot raspilaga so sopstveno WC.Град:
Kumanovo
Телефон:
076 44 69 00
Објавен на:
23.01.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ajla Osmanovic
Град:
Kumanovo
Телефон:
076 44 69 00
Објавен на:
23.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка