SEGWAY Ninebot G30 Max Battery. Condition is "New".

ЦЕНА: 100 €

SEGWAY Ninebot G30 Max Battery. Condition is "New".


SEGWAY Ninebot G30 Max Battery. Condition is "New".

Brand new
Never used.
Ready to be used
NO NEED TO BE FLASH, ORIGINAL GENUINE PART
CAN BE USE ON LP, P, D or any ninebot max g30

Note : Only serious buyers should contact me.

100% brand new, never used warranty. Buy with full confidence +1 (310) 971-9170Град:
Muisne
Телефон:
13109719170
Објавен на:
18.02.2021

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ghimire Chhetry
Град:
Muisne
Телефон:
13109719170
Објавен на:
18.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка