Racni alati za PVC stolarija

ЦЕНА: По договор

Racni alati za PVC stolarija


Nudime sirok izbor na racni alati za PVC stolarija.
Kako sto se alati za cistenje, manuelna ili so vozduh.
Za cistenje na vnatresna i nadvoresna strana na profilot.
Racni alati za odvod ili otvor za racki.
Alat za secenje espanjoleti, i slicno.

Mozete da se javete na 077 699 785 ili +90 543 504 33 27 preku viber ili whatsapp

racen alat PVCГрад:
Skopje
Телефон:
077699785
Објавен на:
17.05.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tehplast Group
Град:
Skopje
Телефон:
077699785
Објавен на:
10.05.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка