QSC K12.2 4000W Active Speaker

ЦЕНА: 550 €

QSC K12.2 4000W Active Speaker


novi QSC K12.2 4000W Active Speaker s garancijom od 1 godine,

Skype: authentic.stuffzИме:
Град:
Skopje
Телефон:
03447 15421000
Објавен на:
25.03.2020

ЦЕНА: 550 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Cheap Arena
Град:
Skopje
Телефон:
03447 15421000
Објавен на:
25.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка