Prodavam trosoben stan

ЦЕНА: 1 €

Prodavam trosoben stan


Prodavam trosoben stan vo Kisela Voda (gradba na zgrada 2010 godina) vo odlichna sostojba, delumno namesten, so sopstven parking i podrum na koristenje. Odlichen raspored, vednash vseliv bez potreba za renoviranje. Cena po dogovorИме:
Град:
Skopje
Телефон:
078213754
Објавен на:
24.12.2019

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Suzana
Град:
Skopje
Телефон:
078213754
Објавен на:
24.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка