Prodavam svinja

ЦЕНА: 130 мкд

Prodavam svinja


Cuvana vo s.Zelenikovo Skopsko ima okolu 100 do 120 kgИме:
Град:
Skopje
Телефон:
077 765 581
Објавен на:
01.12.2019

ЦЕНА: 130 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vidan Misev
Град:
Skopje
Телефон:
077 765 581
Објавен на:
01.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка