Prodavam kukja vo Taftalidze 2

ЦЕНА: 1 мкд

Prodavam kukja vo Taftalidze 2


Se prodava baraka so dogradba,garaza i delovna prostorija vo Taftalidze 2 na preubava mirna lokacija. 115m2 stanbena povrsina, garaza od 32m2 i delovna prostorija so kamin 22m2. Okolu objektot ima dvor kojsto e so povrsina od 133m2. KP1149Име:
Град:
skopje
Телефон:
071348708
Објавен на:
20.11.2021

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar -
Град:
skopje
Телефон:
071348708
Објавен на:
20.11.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка