Prodavam kuka vo nas.Vlae, Skopje

ЦЕНА: 1 €

Prodavam kuka vo nas.Vlae, Skopje


Prodavam kuka vo nas.Vlae, Skopje. Kukata e na dva kata, sekoj ima po 90 m2, potkrovje 80 m2( neuredeno), garaza 40 m2( adaptirana za ziveenje), dvorno mesto 70 m2. Uredna dokumentacijaИме:
Град:
skopje
Телефон:
070344171
Објавен на:
01.01.2022

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Andrej
Град:
skopje
Телефон:
070344171
Објавен на:
01.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка