Prodavam kotle za parno

ЦЕНА: 200 мкд

Prodavam kotle za parno


prodavam kotle na struja za parno-12kw komplet so fabricki vgradena pumpa i expanziona boca..070-366-964Град:
Skopje
Телефон:
070366964
Објавен на:
10.06.2021

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dejan Gjukovic
Град:
Skopje
Телефон:
070366964
Објавен на:
10.06.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка