Prodavam kompresor

ЦЕНА: 100 €

Prodavam kompresor


Prodavam kompresor 80 litri, zaedno so pistol i crevo so dolzina od 20 metri. Ispravna sostojba. cena 100 evra
Kontakt Aco, 071399865Објавен на:
27.12.2021

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
27.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка