Prodavam ednodnevni piliki sorta amrok,australorp i holandska belocubasta

ЦЕНА: 85 мкд

Prodavam ednodnevni piliki sorta amrok,australorp i holandska belocubasta


Prodavam ednodnevni piliki sorta amrok, australorp. Cena e 0.85e po komad za pogolema kolicina po dogovor. Se naodjaat vo srbija selo klinovac opstina bujanova blisku do manastir prohot pcinski. Za site informacii pisete ili javete se na viber +38166401272 +381693934488Град:
BUJANOVAC
Телефон:
+38166401272
Објавен на:
24.02.2021

ЦЕНА: 85 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
vujica STEVANOVIC
Град:
BUJANOVAC
Телефон:
+38166401272
Објавен на:
24.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка