Povolno prodavam rezervoar za dizel gorivo

ЦЕНА: 100 €

Povolno prodavam rezervoar za dizel gorivo


Koristen rezervoar za dizel 1500 litri
Avtomati za roletni
Agolna kada
Trotinet
Elektricni bojleri
Elektro ventili za parno
CENA PO DOGOVOR NA TEL:071 792 350



Објавен на:
15.04.2022

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
15.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка