Pomeranian mini

ЦЕНА: 135 €

Pomeranian mini


Здраво
Имаме дополнителни минијатурни прекрасни померанци што треба да им ги подарите на сите прекрасни и грижливи домови.

Тие се и машки и женски; исклучително пријателски и разигран и со деца и со други домашни миленичиња.

WhatsApp +30 697 098 7477Град:
Skopje
Телефон:
76385379
Објавен на:
15.09.2021

ЦЕНА: 135 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Selimi Egzona
Град:
Skopje
Телефон:
76385379
Објавен на:
15.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка