PRODAVAMkafemat

ЦЕНА: 500 мкд

PRODAVAMkafemat


prodavam kafemat gagija motorna vakum pumpa za navodnavanje HONDAmio standart osjek 1100l/min dimni generator pogoden za ovostarnici LIFAM stara pazova skoro novi ednas upotrebeni nekolku tipa na elektro pumpi za navodnuvanjeГрад:
skopje
Телефон:
077555056
Објавен на:
30.07.2017

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
stanisa bogdanovski
Град:
skopje
Телефон:
077555056
Објавен на:
30.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка