Oprema za Marketi i Mesarnici

ЦЕНА: По договор

Oprema za Marketi i Mesarnici


Se prodava kompletna oprema za marketi i mesarnici po mnogu povolna cena,opremata e vo odlicna sostojba.Informacii na slednite telefoni:075 252675 i 075 252645 POSLE 17 CASOT.Град:
Bitola
Телефон:
075252675
Објавен на:
05.07.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Saso Nikolovski
Град:
Bitola
Телефон:
075252675
Објавен на:
05.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка