New Pfaff industrial machines

ЦЕНА: 1300 €

New Pfaff industrial machines


Topaff 335: 1300 Eur
Topaff 1245: 1300 Eur

texgepkft@gmail.com
www.ipari-varrogepek.hu
1211 Budapest,Hungary
Szinesfem u.11-15.Име:
Град:
Budapest
Телефон:
0036209449472
Објавен на:
25.07.2017

ЦЕНА: 1300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Temel Tekin
Град:
Budapest
Телефон:
0036209449472
Објавен на:
23.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка