Montazni objekti

ЦЕНА: 230 €

Montazni objekti


NOVO NOVO NAJNOVO postojana montazna kuka za zivenje 60m2- po najniska cena za prv pat vo makedonija za samo 230€ 1m2 so kluc na raka vreme na izrabotka 30 dena.
Kontakt ( 070 50 50 59 )Телефон:
070505059
Објавен на:
28.10.2017

ЦЕНА: 230 €

Карактеристики:

Квадратура:
 60 m2
Број на соби:
 3 соби
Катови (за куќи):
 Приземје
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Монтажни Објекти
Телефон:
070505059
Објавен на:
28.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка