Mikser za lepak

ЦЕНА: 6500 мкд

Mikser za lepak


Prodavam mikser za lepak SKIL 1000w nekoristenГрад:
skopje
Телефон:
070277041
Објавен на:
25.01.2021

ЦЕНА: 6500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
goran duridanski
Град:
skopje
Телефон:
070277041
Објавен на:
25.01.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка