Metal detektor raptor r3 detektor za zlato

ЦЕНА: 350 €

Metal detektor raptor r3 detektor za zlato


Turski detektor za zlato vlf tehnologija so diskriminacija I celosno trganje na zelezo so polnliva baterija. Prvo testiranje pa prodavanjeТелефон:
076903934
Објавен на:
07.11.2020

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Igor Jovanovski
Телефон:
076903934
Објавен на:
07.11.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка