Masini za staklo

ЦЕНА: По договор

Masini za staklo


Nudime novi visokokvalitetni masini za staklo.

- Masina za perenje na staklo ekonomski i profesijonalen model
- Panel ili Rolo presa
- Manuelna ili CNC masa za secenje na staklo
- Masa za secenje na laminirano staklo
- Rotaciona Tabla
- Aparat za polnenje Argon gas so eden ili dva izleza
- Hotmelt ekstruder
- Dvokomponenten ekstruder (Thiokol & Poliuretan & Silikon)
- Butilirka
- Masina za Peskarenje Staklo
- Manuelna ili Avtomatska Brusalica za Staklo

Za detalna informacija slobodno javete se na 077 699 785 ili na +90 543 504 33 27 preku viber ili whatsapp



Град:
Skopje
Телефон:
077699785
Објавен на:
17.05.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tehplast Group
Град:
Skopje
Телефон:
077699785
Објавен на:
10.05.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка