Krevetce, masicka, kolicka, vaga, lulaska, lizgalka, dubace...

ЦЕНА: 1000 мкд

Krevetce, masicka, kolicka, vaga, lulaska, lizgalka, dubace...


Krevetce,dusek,postelnina,cebe 3000 den,
Drvena masicka so stolce 1500den,
Relaksator so torba 1000 den,
Postelnina 800 den,
Kolicka 1000 den,
Dubace 1000 den,
Vaga za bebinja do 22kg 800 den,
Lizgalka 1000 den,
Lulaska 1000 den,
Bazen so topki 1000 den.

070378926 posle 17L:00


Град:
Skopje
Телефон:
070378926
Објавен на:
06.05.2014

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Petar Kojchevski
Град:
Skopje
Телефон:
070378926
Објавен на:
06.05.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка