Iznajmuvame stan vo Dzevahir sky city

ЦЕНА: 350 €

Iznajmuvame stan vo Dzevahir sky city


Iznajmuvame stan vo Cevahir sky city odlicno mesto za site sto sakaat da ziveat vo bezbedno I luksuzno mesto.
Stanot se Naoga na 38 mi kat
Si ima obezbedeno svoj parking vo garazata.
Mebelot belata tehnika se vo stanot e ureden kompletno so se novo.
Cena 350€ + mesecnite trosociТелефон:
077759874
Објавен на:
17.01.2020

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Frosina Planeta
Телефон:
077759874
Објавен на:
17.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка