Iznajmuvam stan vo centar

ЦЕНА: 300 €

Iznajmuvam stan vo centar


Nov vo nova zgrada kompletno opremen vednas vseliv.Град:
Skopje Macedonia
Телефон:
070244160
Објавен на:
25.05.2020

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Trajanka Aleksova
Град:
Skopje Macedonia
Телефон:
070244160
Објавен на:
14.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка