Izdavam stanovi vo Centar i na ul.Ruzveltova - Skopje

ЦЕНА: 250 €

Izdavam stanovi vo Centar i na ul.Ruzveltova - Skopje


Izdavam stanovi vo Centar (50m2) i na ul.Ruzveltova (40m2) za mlad bracen par bez deca, dve osobi (studenti ili vraboteni), za edna osoba.
Kontakt
072/740-267
077/685-270Град:
Skopje
Телефон:
072740267
Објавен на:
06.09.2021

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vidoe Stamevski
Град:
Skopje
Телефон:
072740267
Објавен на:
02.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка