Izdavam Masina za Beton I Agregat za struja

ЦЕНА: По договор

Izdavam Masina za Beton I Agregat za struja


Izdavam masina za beton i agregat za struja
POVOLNO !!
Javuvajte se samo na ovoj broj 070 437 625Град:
Skopje
Телефон:
071828436
Објавен на:
27.07.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Petar Velkovski
Град:
Skopje
Телефон:
071828436
Објавен на:
27.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка